گردشگری روسیه

  • ۰
  • ۰

روسیه کشوری می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است این کشور در کنار تمام زیبایی های خود دارای رستوران ها و هتل هایی می باشد که در تمام ساعات شبانه روز اماده ی خدمت رسانی به تمام گردشگران و توریست ها می باشد. در این مطلب قصد داریم شما را با جاذبه های گردشگری روسیه آشنا کنیم. در ادامه با یکی از جاذبه های گردشگری روسیه به نام کاخ کرملین شهر مسکو آشنا خواهید شد.


کاخ کرملین شهر مسکو


ارگ کرملین مسکو (روسی: Московский Кремль) یک دژ قدیمی است که به جلد غشا چهره باشگاه در قلب شهر مسکو خلق شده و (از جنوب) بر جو مسکوا، (از شرق) بر میدان سرخ و (از غرب) به باغ الکساندر شرفیاب است. بنای این کاخ در سال ۱۴۸۷ به عاقبت رسید و حاوی برخی کاخ و کلیسا است. نام مشهور این کاخ کرملین است (که به صلح روسی به معنای دژ است). این کاخ از چهار قصر، چهار کلیسا و تباهی کرملین به و اختلاف برج‌های کرملین تشکیل شده‌ است. از این کاخ به غرض اسکان رئیس‌جمهور روسیه استفاده می‌شود.

کرملین مثلث‌شکل، با جهت شمالی دارای ضلع‎هایی به طول ۷۵۰ متر است. کرملین را واقعا می‎توان از هر نظر، سمبلیک، تاریخی، و استراتژیکی قلب مسکو نامید. بزرگ‌‌ترین کلیسای کرملین مسکو، کلیسای مطلق اوسپنسکی است که طی سال‎های ۱۴۷۵ تا ۱۴۷۹ آفریننده شده و تزارها در آن‌جا تاج‌گذاری می‎کردند. بدایت خرابه آجری کرملین در کنار نهر مسکو بنا شد، چون تاتارها غالباً از آن‌جا شبیخون می‎کردند.

تمام اعمال ساختمانی ۱۰ سال به طول انجامید. کرملین امروزی را روی کرملین همیشه و ازل که از سنگ سفید بود بنا کردند. دیوارهای آتی را در حد امکان پایا گذاشتند، فقط دور آن‌ها را دیوارهای آجری کشیده و آن‌ها را بلندتر، ضخیم‎تر و محکم‎تر کردند. کاخ بزرگ کرملین در سال ۱۸۴۹ شکل کنونی را کسب کرد. کاخ متجدد به طول ۱۲۵ متر بود و دارای ۷۰۰ بیت از همه آپارتمان‎های خصوصی :صفت اختصاصی خانواده شخص اول کشور بود.

در سال ۱۹۶۱ عمارت جدیدی به کرملین افزودن شد؛ کاخ کنگره‎ها. از کاخ کنگره‎ها بابت هدف ها الوان استعمال می‎کنند؛ حیث اجرای نمایش‎های تئاتری و جشن‎های عمومی. سالون ارشد آن راجع به حساب ۶ هزاردستان نفر در نظر غمگین شده است. وسایل صوتی حیث شرح حال گزارش بیش از ۲۹ تعبیر در این کاخ نصب شده‎اند. بالشوی تئاتر و بالت روی فطری کاخ کنگره‎ها به نشان دادن گذاشته می‌شود.

  • ۹۶/۰۶/۲۸
  • دانیال روشن