گردشگری روسیه

  • ۰
  • ۰

روسیه دارای مناطق زیبا و دیدنی بسیار زیادی است، که می توان ساعت ها از دیدن آنها لذت برد، اما کاخ کرملین تنها یک مکان توریستی و تفریحی نیست این کاخ نماد قدرت روسیه بوده است و بسیاری از تصمیمات از این کاخ گرفته می شود در ادامه قصد داریم تا این کاخ را برای شما معرفی کنیم.با وبلاگ گردشگری روسیه همراه باشیدتا برای شما بگوییم کاخ کرملین کجاست؟
این کاخ در قلب سیاسی کشور روسیه، مسکو قرار دارد. این قلعه تاریخی که به صورت کاخ ساخته است از سمت جنوب خود بر رودخانه مسکوا و از غرب به باغ اکساندرا مشرف است. شما می توان از سمت شرق این کاخ میدان معروف و تاثیرگذار میدان سرخ را ببینید.


بنای این کاخ در سن ۱۴۸۷ به پایان ورود و شامل تعدادی کاخ و کلیسا است. نام مشهور این کاخ کرملین است (که به زبان روسی به معنای دژ است). این کاخ از چهار قصر، چهار کلیسا و دیوار کرملین به همراهی برج‌های کرملین تشکیل شده‌ است. از این کاخ به منظور اسکان رئیس‌جمهور روسیه استفاده می‌شود. 

کرملین مثلث‎شکل با جهت شمالی دارای ضلع‎هایی به طول 750 متر است. کرملین را واقعاً می‎توان از هر نظر، سمبولیک، تاریخی، استراتژیکی و ظاهر اصل مسکو نامید.


بزرگترین کلیسای کرملین مسکو، کلیسای جامع اوسپنسکی است که طی سال‎های 1475 تا 1479 مخلوق شده و تزارها در سرانجام و اینک تاجگذاری می‎کردند.

احداث کرملین در تذکره 19 ژوئیه سنه پایه 1485 پایان یافت. فاتحه دیوار آجری کرملین در کنار رودخانه مسکو بناگر شد، زیرا همانا از سپس تاتارها اغلب غارت می‎کردند.تمام کنش ها مانور ساختمانی 10 عام به طول انجامید. کرملین جدید را روی کرملین ازلی که از سنگ سپید نیستی بنا کردند. دیوارهای قبلی را در حد امکان باقی گذاشتند صرفاً دور آنها را دیوارهای آجری کشیده و آنها را بلندتر و ضخیم‎تر و محکم‎تر کردند.

تمام اعمال ساختمانی ۱۰ دوازده ماه) به طول انجامید. کرملین جدید را روی کرملین همیشه و ازل که از سنگ سفید بود بنیادگر کردند. دیوارهای قبلی را در حد امکان باقی گذاشتند، خالصاً دور آن‌ها را دیوارهای آجری کشیده و آن‌ها را بلندتر، ضخیم‎تر و محکم‎تر کردند. کاخ بزرگ کرملین در کلاس ۱۸۴۹ شکل کنونی را کسب کرد. کاخ جدید به طول ۱۲۵ متر وجود و دارای ۷۰۰ اتاق از جمله آپارتمان‎های شخصی خانواده شخص اول کشور بود.

این کاخ دارای ۸۰۰ اتاق جداگانه از جمله سالن‎ها، رخت‎کن، دهلیز و اتاق‎های اختصاصی فقره سبب اعضای شخص اول مملکت، اتاق مطبوعات و اتاق‎هایی راجع به حساب خدمه فنی است. درخصوص ساخت این کاخ تنها ۱۶ ماه وقت صرف شد و جایزه لنین به طراحان و معماران آن تعلق گرفت

 

 

  • ۹۶/۰۷/۰۵
  • دانیال روشن