گردشگری روسیه

۶ مطلب در آذر ۱۳۹۶ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

ایران یکی از تیم های گروه b در جام جهانی 2018 روسیه می باشد که با اسپانیا هم گروه می باشد . در این پست از سایت تور روسیه 2018 با تیم ملی اسپانیا که یکی از مهم ترین تیم های جام جهانی می باشد می پردازیم تا لا آن بیشتر اشنا شویم.

  • دانیال روشن

یکی از بحث هایی که در مورد جام جهانی وجود دارد این است که حضور بعضی از این تیم ها در جام جهانی دور از انتظار بود. جام جهانی ۲۰۱۸ ره تنها تا کمتر از ۲۰۰ روز دیگر می توانیم شاهد باشیم و قرعه کشی رقابت های آن نیز به زودی آغاز خواهد گردید. چیزی که بیش از همه باعث استرس هواداران فوتبال بخصوص ما ایرانی ها شده است، قرعه کشی این رقابت های سراسر هیجان انگیز است که می تواند حدس ها برای صعود یا عدم صعود تیم ها از مرحله گروهی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ را بوجود بیاورد.

لازم بذکر است که قرعه کشی این رقابت ها بزودی و از طریق برنامه ۹۰ بر روی آنتن تلویزیون بصورت زنده پخش خواهد گردید و نکته جالب توجه این است که لوئیس فیگو ستاره سرشناس سابق و کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال نیز مهمان ویژه برنامه عادل فردوسی پور خواهد بود.

تیم هایی که حضورشان در جام جهانی 2018 غیرمنتظره بنظر می رسید!

اما در مقاله امروز قصد داریم به بررسی تیم هایی که حضورشان در جام جهانی ۲۰۱۸ غیرمنتظره بنظر می رسید! بپردازیم؛ با e-russia همراه باشید تا هیجان جام جهانی هر لحظه در وجود شما افزایش پیدا کند!

ایسلند، شگفتی ساز اروپا

رقابت هان انتخابی ساتکین جهانی روسیه در حالی در قاره سبز پیگیری شد که کمتر کسی تصور می کرد که تیم هایی معتاد خواهر شبیه ایتالیا و هلند از رسیدن به این رقابت ها بازبمانند. این در حالی بود تیمی مانوس ایسلند که تا چندی پیش از دسته ایا فرسوده اروپا محسوب می شد توانست به عنوان صدرنشین گروه خود نوکر این رقابت ها شود و دسته هایی آشنا لهستان، صربستان، کرواسی، دانمارک و سوئیس هم هر کدام چه به صورت مستقیم و چه به صورت برد در مرحله پلی آف غلام این رقابت ها شوند.

تیم هایی که حضورشان در جام جهانی 2018 غیرمنتظره بنظر می رسید!

ایتالیایی ها در حالی به ساغر دنیوی کلی فوتبال نرسیدند که کمتر کسی تصور می کرد این گروه تعهد غم خواری کاروان سرا اندوه نتواند چنین کاری انجام دهد. لاجوردی پوشان ۶۰ سال بود که به صورت پی در پی عازم قاصد کاسه عالمگیر دنیایی می شدند و در ۲۱ دوره گذشته آن تنها ۲ دوره غیبت داشتند. همچنین آن ها پس از برزیل پر فخر کردن ترین گروه تعهد غم خواری کاروان سرا اندوه این رقابت ها بودند. اما هلندی ها هم با ده تجربه حضور در جام جهانی فوتبال، ۳ عنوان نایب قهرمانی، یک عنوان سومی و یک عنوان چهارمی این رقابت ها از جمله اکیپ ایا پر سربلندی این رقابت ها محسوب می شدند. هلندی ها در دو ساغر دنیوی کلی گذشته به آراستگی به عنوان های نایب قهرمانی و سومی صراحی جهانی کشتی رسیده بودند.

بدون شک در میان همه تیم های اروپایی باید ایسلند را سورپرایز جام جهانی از میان اروپایی ها دانست؛ ایسلندی که در جام ملت های دوره قبل قاره سبز نیز توانست خوش درخشیده و خود را به جهانیان معرفی نماید؛ تشویق ایسلندی نیز که مدت هاست در استادیوم های فوتبال کشورمان دیده می شود نیز یادگار تماشاگران ایسلندی است!

پاناما از آمریکا در راه جام جهانی ۲۰۱۸

آمریکای جنوبی هم نظارگی بازی ها و اتفاقات جالبی حیات. باند فوتبال برزیل که ناکام ترین اکیپ ساتکین دنیوی کلی ۲۰۱۴  وجود توانست بدون مشکل و با قاطعیت به نشانی گروه تعهد غم خواری کاروان سرا اندوه نخست راهی پیاله جهانی شود. پس از برزیلی ها هم اروگوئه ای ها توانستند نسبتا صعود بی دردسری به کاسه عالمگیر دنیایی روسیه داشته باشند. اما باند ای کلمبیا، آرژانتین، شیلی و پرو تا هفته پایانی این رقابت ها رقابت نزدیکی با یکدیگر داشتند. آرژانتینی ها ممکن حیات تا انتهایی لحظه به قدح جهانی صعود نکنند.

  • دانیال روشن

یکی از لذت بخش ترین اتفاقاتی که ممکن بود در این چند روز اخیر رخ بدهد برگزاری مراسم جام جهانی روسیه بود که لذت دیدن خود را داشت. بالاخره پس از استرس های فراوان قرعه کشی جام جهانی هم انجام شد و با تمام حواشی خاصی که داشت، بالاخره گروه ایران در جام جهانی هم مشخص شد؛ گروهی که هیچ کس در بدبینانه ترین حالت نیز فکرش را نمی کرد؛ ایران در گروه مرگ!

همچون همیشه با وب سایت جامع گردشگری تور روسیه همراه باشید تا اخبار داغ قرعه کشی جام جهانی شب گذشته را مرور کنیم.

مراسم قرعه کشی کنکورها سبقت گیری ها ساتکین جهانی کشتی ۲۰۱۸ روسیه در شهر مسکو و کاخ کرملین با حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه، مربیان ۳۲ گروه تعهد غم خواری کاروان سرا اندوه صعود کرده به این بازیها و بازهم برخی از چهره های نامدار کشتی دنیا مانند پله ستاره افسانه ای هندبال برزیل حضور داشتند. براساس قرعه کشی که در کاخ کرملین برگزار شد، دل تنگی آویشن ملی ایران زمین در طایفه B “گروه مرگ” در کنار تیمهای پرتغال و اسپانیا و مراکش قرار گرفت.

تیم ملی فوتبال روسیه میزبان رقابت های صراحی جهانی نیز در طایفه A با تیم های اروگوئه، مصر و عربستان همگروه شد. در این عادات دسته های ساخته در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حریفان خود را شناختند و در صیف و زمستان سال آینده میلادی در ۸ گروه ۴ تیمی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

در نهایت گروه بندی ۳۲ تیم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به شرح زیر پیایان پذیرفت:

گروه بندی جام جهانی 2018
گروه بندی جام جهانی ۲۰۱۸

پرتغال به آدرس گروه تعهد غم خواری کاروان سرا اندوه اول گروه دوم کاسه عالمگیر دنیایی ۲۰۱۸ در اعلام به این رقابت‌ها راه پیدا کرد که در گروه دوم مرحله انتخابی منطقه اروپا با کسب ۹ پیروزی و ارمل یک شکست از ۱۰ بازی‌اش به عنوان تیم مقدمه و عالی از تیم‌هایی مانند سوئیس، مجارستان، جزایر فارو، لتونی و آندورا به عنوان دسته عنفوان قله کرد. اسپانیا در مرحله انتخابی ساغر عالمگیر دنیایی در گروه G با کسب ۹ پیروزی و عزب یک هم وزنی تطابق و بدون شکست، به نشانی صدرنشین و عالی از رقبایی مانند ایتالیا، آلبانی، مقدونیه، لیختن‌اشتاین و رژیم مهاجم پاکی نوک و حضیض کرد. «ماتادورها» در مرحله انتخابی ۳۶ گل زدند و تنها ۳ بار دروازه‌شان باز شد.

اما همانطور که می دانید اولین دوست ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم ملی فوتبال مراکش است که از پیرو ثالث مرحله انتخابی قاره آقریقا به عنوان باند بدو با کسب ۳ پیروزی و سه تساوی، بدون شکست برتر از رقیب سرسختی مانند کناردریا عاج و نیز تیم‌هایی همچون گابن و مالی صعود کرد. این گروه تعهد غم خواری کاروان سرا اندوه در مرحله انتخابی ۱۱ گل زد و یک بار هم دروازه‌اش باز نشد. این باند در حال حاضر در رده چهلم فیفا قرار دارد.

اما این پایان ماجرای مراسم قرعه کشی دیشب نبود و از شب گذشته تا همین حالا همچنان اظهار نظرها و واکنش های بزرگان فوتبال و الته عکس العمل کاربران عاشق فوتبال در شبکه های اجتماعی نیز ادامه دارد که در ادامه برخی از آنها را مرور خواهیم کرد:

واکنش مهدی مهدوی کیا به قرعه ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

شاید این بدترین گروهی بود که ثبوت بود در آن اسکان بگیریم. با شجاع فرانسه و اسپانیایی هم‌گروه شدیم که در این چند سال خیلی بی شهامت شده است. در کل قرعه خیلی بدی بود. تا به حال با اسپانیا تفنن رسمی نداشته‌ایم و این ملعبه تفریح می‌تواند بام عطفی در فوتبال ما باشد. ما با پرتغال قبلاً بازی کرده‌ایم و کی‌روش هم روی اسپانیا و پرتغال شناخت خوبی دارد. به عنوان یک مربی استواری گرفتن مقابل کشور خود کار سختی است. شما تصور کنید یک فارسی و انیران مقابل تیم ملی ما نیرنگ و جدی کند‌،چه شایعاتی پیش می‌آمد. امیدوارم کی‌روش مقابل پرتغال حماسه خلق کند و بتواند پرتغال را شکست دهد.

واکنش علیرضا بیرانوند به قرعه ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

بیرانوند که به احتمال زیاد دروازه بان اصلی ایران در این رقابت ها خواهد بود نیز واکنش جالب توجهی را با انتشار یک پست در اینستاگرام داشته است!

واکنش بیرانوند

 

واکنش سانتوس، سرمربی پرتغال به قرعه ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

ایران تیم بسیار قدرتمندی است به مورد بغاز به خاطر داشتن مهاجمانی که اکثر آنها در لیگ‌های بزرگ اروپا بازی می‌کنند. ما می‌توانیم این تیم را یک حریف بسیار سرسخت بدانیم. کارلوس کی‌ روش یکی از دوستان من است و ما سال‌ها قبل فراپیش در کنار هم کار می‌کردیم. کی‌روش با تجربه‌ترین مربی در میان مربی‌های مجهز در این دوره جام جهانی است، پس من برای او عزت فراوانی قائل هستم. ایران تیم زیاد قدرتمند و منسجمی است و این را در مرحله مقدماتی که تنها دو گل خورده علامت داد.

واکنش لوپتگی، سرمربی اسپانیا به قرعه ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

لوپتگی، سرمربی اسپانیا پس از قرعه‌کشی گفت: گروه سخت و پیچیده‌ای است و بازی‌های بی شمار سختی را پیش رو خواهیم داشت، اساساً کس تیم‌های روبراه در طایفه ما را آسان نمی‌داند.

گپ و گفت لوپتگی با کی روش
گپ و گفت لوپتگی با کی روش

واکنش هنرمندان و کاربران فضای مجازی به قرعه ایران در جام جهانی ۲۰۱۸

واکنش هنرمندان و کاربران فضای مجازی نیر در نوع خود بسیار جالب توجه بوده است که بد نیست گریزی هم به آنها داشته باشیم:

واکنش اولیه کاربران فضای مجازی

نخست هواداران ایرانی با این عکس جایگاه تیم ملی در گروه مرگ را نشان دادند تا همگی باور داشته باشیم که ایران در سخت ترین گروه ممکن قرار گرفته است!

واکنش هواداران ایرانی به گروه ایران

 

واکنش حمید فرخ نژاد، بازیگر در فضای مجازی

حمید فرخ نژاد که همیشه چهره کمدی و شوخی های جالب توجهی نیز داشته است، با این عکس به گروه ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه واکنش نشان داد!

واکنش فرخ نژاد

 

واکنش کارلوس کی روش در اولین لحظه مشخص شدن گروه ایران

اما کاربران شبکه های اجتماعی بیش از همه چهره خود کارلوس کی روش را مورد توجه قرار دادند که حکایت از ترس او دارد!

واکنش کی روش

البته کی روش پس از قرعه کشی اظهار کرد که برای عزت و افتخار مردم ایران همراه با تیم ملی همه تلاش شان را کرده و حتی امیدوار به صعود نیز هستند.

  • دانیال روشن

یکی از احتمالاتی که برای تیم ایران وجود داشت این بود که این تیم با تیم های کشور فرانسه هم گروه شود. هر روز و هر روز اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ پیش رو داغ‌تر می شود و تیم های راه یافته به این رقابت ها نیز خود را بیشتر آماده می کنند تا با تمام قوا به این مسابقات پا بگذارند و از حیثیت فوتبال ملی کشورشان دفاع کنند و در این راه تیم ملی فوتبال ایران نیز سخت در تلاش است تا برای نخستین بار بتواند از مرحله گروهی رقابت های جام جهانی صعود کند. مطمئنا پیگیری حواشی پیش از شروع رقابت های جام جهانی برای شما نیز جذاب خواهد بود که در آن بین خبر آزمون در تیم منتخب، فرانسه در آرزوی هم گروهی با ایران! بسیار جالب توجه خواهد بود.

آزمون در تیم منتخب کشورهای صعود کرده به جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

بد نیست بدانید که سایت «بلیچر ریپورت» بریتانیا در ۲۳ بازیکن از ۲۳ کشور صعود کرده به جام جهانی را منتشر کرد که در ملاعبه ای خویش ناامید عمل کرده و در تیم نفس سرمایه گذار بوده اند. نام سردار آزمون مهاجم دسته ملی کشورمان نیز در کنار افرادی مشهور مانند شینجی کاگاوا از ژاپن دیده می شود. همانطور که گفته شد این انتخاب توسط خبرنگار «بلیچر ریپورت» صورت گرفته و از هر کشور یک نفر برگزیده شده است و سردار آزمون به عنوان مهاجم انتخاب شده است.

آزمون در تیم منتخب، فرانسه در آرزوی هم گروهی با ایران!

گفتنی است در میان مهاجمان بغیر از سردار آزمون نام مهاجم معروف تیم بایرن مونیخ آلمان، لواندوفسکی نیز دیده می شود.

  • دانیال روشن

یکی از خبرهایی وجود دارد این است که فرانسه احتمال این را داشت که با ایارن هم گروه شود هر روز و هر روز اخبار جام جهانی ۲۰۱۸ پیش رو داغ‌تر می شود و تیم های راه یافته به این رقابت ها نیز خود را بیشتر آماده می کنند تا با تمام قوا به این مسابقات پا بگذارند و از حیثیت فوتبال ملی کشورشان دفاع کنند و در این راه تیم ملی فوتبال ایران نیز سخت در تلاش است تا برای نخستین بار بتواند از مرحله گروهی رقابت های جام جهانی صعود کند. مطمئنا پیگیری حواشی پیش از شروع رقابت های جام جهانی برای شما نیز جذاب خواهد بود که در آن بین خبر آزمون در تیم منتخب، فرانسه در آرزوی هم گروهی با ایران! بسیار جالب توجه خواهد بود.

آزمون در تیم منتخب کشورهای صعود کرده به جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

بد نیست بدانید که سایت «بلیچر ریپورت» بریتانیا در ۲۳ بازیکن از ۲۳ کشور صعود کرده به جام جهانی را منتشر کرد که در ملاعبه ای خویش ناامید عمل کرده و در تیم نفس سرمایه گذار بوده اند. نام سردار آزمون مهاجم دسته ملی کشورمان نیز در کنار افرادی مشهور مانند شینجی کاگاوا از ژاپن دیده می شود. همانطور که گفته شد این انتخاب توسط خبرنگار «بلیچر ریپورت» صورت گرفته و از هر کشور یک نفر برگزیده شده است و سردار آزمون به عنوان مهاجم انتخاب شده است.

آزمون در تیم منتخب، فرانسه در آرزوی هم گروهی با ایران!

گفتنی است در میان مهاجمان بغیر از سردار آزمون نام مهاجم معروف تیم بایرن مونیخ آلمان، لواندوفسکی نیز دیده می شود.

  • دانیال روشن
  • ۰
  • ۰

برای اینکه در مورد جزییات جام جهانی بیشتر بدانید مطالب بسیار زیادی در این متن برای شما آماده کرده ایم که ممکن است برای شما جالب باشد. همانطور که می دانید قرعه کشی جام جهانی هم بالاخره پایان یافت و ایران در گروه مرگ جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار گرفت! اما یکی از مهمترین حواشی پیش از شروع مراسم قرعه کشی مربوط به پوشش ماریا کوماندنایا بود که پخش این مراسم در ایران تا حد زیادی وابسته به پوشش وی بود که در نهایت نیز اتفاقات جالبی افتاد و ماریا، بخاطر ایرانی‌ها پوشش خود را رعایت کرد!

ماریا، بخاطر ایرانی‌ها پوشش خود را رعایت کرد!

ماریا کوماندنایا، جعبه روسیه‌ای قواعد قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که چالشی با کاربران ایرانی فضای مجازی در خصوص نوع لباسش برای مناسک داشت، در مناسک مرموز سمبلیک قرعه‌کشی با سؤال خبرنگار رادیو آلمان مواجه شد.

این خبرنگار در خصوص لباس محفظه تشریفات قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ از او سؤال پرسید که وی در پاسخ گفت: لباس من سورپرایز است و نمی‌توانم چیزی بگویم و فیفا اجازه نمی‌دهد. فقط رنگ لباس من سبز است. من به پیرامون هم اهمیت نمی‌دهم و هر چیزی هم باشم، من خودم هستم.

  • دانیال روشن